ROCKETS.e-nba.pl ... Polski serwis druĹźyny Houston Rockets.

ARCHIWUM

» W Portland znowu dogrywka, Blazers prowadzą 3-1
28.04.2014 - 7:17 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Houston Rockets byli o krok od wyrównania serii, ale Blazers okazali się ciut lepsi w końcowych momentach dogrywki i wygrali 123 do 120. Do dogrywki bezpośrednio doprowadził Dwight Howard, który po podaniu od Hardena, zapakował piłkę z góry. Rockets przez większość spotkania prowadzili, nawet dwucyfrową różnicą. [więcej ...]

» Źródło: inf. własnaKomentarzy (10)

» Playoffy dla śpiochów: Mecz nr 2 i 3
26.04.2014 - 23:07 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Wprawdzie prezentujemy dwa mecze Rockets, ale jeśli ktoś nie ma tyle czasu, to proponujemy obejrzeć ten numer 3. Rywalizacja pomiędzy Rockets a Blazers miała być zacięta i taka też jest. Każde spotkanie z pośród trzech rozegranych rozstrzygało się w ostatnich minutach, a dwóch potrzebna była dogrywka. [więcej ...]

» Źródło: inf. własnaKomentarzy (1)

» Troy Daniels wygrywa mecz w Portland
26.04.2014 - 13:06 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Kto by się spodziewał, że w dramatycznym momencie dogrywki, w trzecim meczu playoff, w Portland, bohaterem zostanie zawodnik, który praktycznie cały sezon spędził w D-League, a dla Rockets miał miejsce głęboko na ławce. Troy Daniels na 11.9 sekundy przed końcem doliczonego czasu, przy stanie 116:116, trafił trójkę w ostatniej sekundzie akcji. Kevin McHale zaskoczył wszystkich dając mu aż 20 minut na parkiecie, ale ten odwdzięczył się w sumie trzema celnymi trójkami, w tym tej najważniejszej. [więcej ...]

» Źródło: inf. wlasnaKomentarzy (1)

» Aldridge znowu załatwił Rockets
24.04.2014 - 6:43 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Po pierwszej kwarcie wielu myślało, że ten mecz będzie należał do Dwighta Howarda i jego zespołu. Niestety, bez większego wsparcia, środkowy Rockets nie pociągnął zespołu do zwycięstwa przez co Blazers prowadzą po dwóch meczach w Houston 2 do 0. LaMarcus Aldridge prawdopodobnie będzie się śnił zawodnikom Rockets przez najbliższy czas ponieważ po raz kolejny rozbroił ich obronę, choć momentami wydawało się, że żadna obrona nie jest w stanie go powstrzymać. Gracz gości zdobył 43 punkty i zebrał 8 piłek, a jego drużyna wygrała 112 do 105 [więcej ...]

» Źródło: inf. własnaKomentarzy (5)

» Playoffy dla śpiochów: Rockets - Blazers (game 1)
23.04.2014 - 20:45 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Mimo, że nie powinno do takiej sytuacji dochodzić, że ktoś nie wstaje w nocy na mecz, ale bywa różnie, nie jesteśmy maszynami, więc trzeba odrobić zaległości. Jeśli jeszcze ktoś nie widział pierwszego spotkania to zapraszam do obejrzenia. Można się nakręcić przed spotkaniem numer 2, które odbędzie się za kilka godzin. [więcej ...]

» Źródło: inf. własnaKomentarzy (0)

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 Next >>