ROCKETS.e-nba.pl ... Polski serwis druĹźyny Houston Rockets.

ARCHIWUM

» Thunder deklasują Rockets
30.12.2013 - 9:36 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Zawodnicy Rockets z pewnością będą chcieli szybko zapomnieć o wyjeździe do Oklahomy, gdzie zmierzyli się z czołową drużyną zachodu, Thunder. Gospodarze od samego początku narzucili niewiarygodnie trudne warunki, na które Rockets nie mieli żadnego pomysłu. Kevin Durant zdobył 33 punkty i zebrał 13 piłek, a jego zespół grający bez Russella Westbrooka wygrał aż 117 do 86. [więcej ...]

» Źródło: inf. własnaKomentarzy (5)

» Czwarta kwarta kluczem do zwycięstwa nad Pelicans
29.12.2013 - 9:36 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Rockets mieli spore problemy z celnością w trzech pierwszych kwartach, ale ostatecznie odnaleźli swój rytm w czwartej, decydującej części meczu, co zagwarantowało im zwycięstwo nad New Orleans Pelicans 107:98. Tym razem Rakiety mogły liczyć na pełny występ swojego środkowego. Dwight Howard grał równo przez cały mecz notując w sumie 24 punkty (10 na 12 z gry) i 18 zbiórek. [więcej ...]

» Źródło: inf. własnaKomentarzy (6)

» Dla śpiochów: Rockets - Grizzlies
28.12.2013 - 12:18 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Harden trafia tylko 2 razy z gry, Howard gra 18 minut ze względu na faule, a Rockets i tak wygrywają z Memphis Grizzlies. Nie widziałeś/aś? Zapraszam na powtórkę. [więcej ...]

» Źródło: inf. własnaKomentarzy (0)

» Rockets - Grizzies 100:92
27.12.2013 - 11:15 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Po trudnym, ale też widowiskowym spotkaniu Rockets zwyciężyli przed własną publicznością z Memphis Grizzlies 100 do 92. Gospodarze nie mieli za wiele czasu na odpoczynek, bo dzień wcześniej grali w San Antonio, ale aby zwojować ligę, to właśnie te trudne mecze powinno się wygrywać. Rockets przez dużą część spotkania mieli ogromne problemy z obroną Grizzlies, ale ostatecznie znaleźli sposób i w czwartej kwarcie zapewnili sobie dwudziestą wygraną w tym sezonie. [więcej ...]

» Źródło: inf. własnaKomentarzy (1)

» Dla śpiochów: Derbowe spotkania
26.12.2013 - 13:20 - dodał: Marek Wierzbicki (Pchełka)
Za jednym razem udostępniamy dwa ostatnie mecze Rockets. Obydwa były derbami stanu Teksas. Jeden odbył się w Houston, gdzie miejscowi Rockets podejmowali Dallas Mavericks, a drugi w San Antonio gdzie Spurs zagrali z przedstawicielami Houston. Oba mecze zakończyły się innym wynikiem, ale oba były ciekawe. Zobaczcie jak mocny jest nadal Dirk Nowitzki i jak zespoły prezentowały się w strojach z rękawkami. Zapraszamy na podwójną dawkę wrażeń. [więcej ...]

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 Next >>