» Wygrywamy z Timberwolves u siebie, budujemy dodatni bilans
14.01.2016 - 8:18 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets wygrali w nocy z T-Wolves 107:104 i tym samym są aktualnie 21:19 na zachodzie. Dobry mecz rozegrali Harden i Howard, którzy zanotowali double-double każdy. Na pochwałę zasługuje też Terrence Jones, który chyba w poprzednich meczach się obudził i wskoczył na wyższy poziom, który zdaje się prezentować teraz w każdym meczu.

To czego bardzo nie lubimy w meczach Rockets to wynik na styku. Po wyraźnej wygranej z Pacers dzień wcześniej, tym razem Rakiety wygrały zaledwie 3 punktami, zapewniając nam emocje do samego końca. Wygrana to jednak wygrana, tym bardziej, że od momentu osiągnięcia bilansu "zerowego" (czyli .500), notujemy same wygrane. Aktualnie jesteśmy na win streak 5 i wygląda to w miarę dobrze. Harden zdobył 27 punktów (choć znów na słabej skuteczności - 8-22 i 2-10 za trzy) i 11 asyst, a Howard dołożył 15 punktów i 10 zbiórek. Kolejny raz solidnie zaprezentował się Terrence Jones, zawodnik zdobył 16 punktów i 9 zbiórek na bardzo dobrej skuteczności 7-11 i po raz kolejny miał najwyższy wskaźnik "+/-" w swojej drużynie, który wynosił +13. Zawodnik ten w ostatnim czasie prezentuje równą formę i jest to dobry znak dla drużyny i trenera, gdyż T-Jones naprawdę ma potencjał, o czym przekonaliśmy się w poprzednim sezonie. Znów udało nam się mieć mniej strat od rywala (16:20). Jako ciekawostkę dodam, że Harden w tym spotkaniu przekroczył próg 10,000 punktów w swojej karierze.

Autor: Krzysztof @ 14.01.2016 - 12:22
Howard zacząl intensywne treningi z Olajuwonem. Ostatnio lekka zwyżka formy. Jednak drugiego TheDream'a to z niego nie bedzie raczej.

Autor: I Love This Game @ 14.01.2016 - 12:55
Po pierwszej kwarcie mielsmy 8 strat.Mysalem ze zatrzymaja sie na 25 Minnesota na szczescie dotrzymywala nam kroku i nas wyprzedzila w tym wzgledzie.7-30 za 3:P Grubo Mowilem ze TJ da rade Znowu dobre wsparcie z lawki.Dobrze ze Harden wiecej odpoczywa i swoje minuty ma Thornton...Jakos ostatnimi czasy jestesmy na +....

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying