» Rockets Suns 111:105
05.02.2016 - 6:06 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Przeciętny występ Hardena i Howarda, Brewer i Ariza prowadzą Rockets do wygranej w Arizonie. Rockets z bilalnsem 27-25.

To było zwycięstwo, ale w słabym stylu. Mecz był bardzo średni i chyba nie mamy co skakać z radości. Tyle dobrego, że taki występ wystarczył na Suns. Harden rzucał w meczu tylko 4-19, Howard 2-4 (5 punktów w ponad pół godziny). Do zwycięstwa poprowadzili nas Trevor Ariza i Corey Brewer, pierwszy zdobył 22 punkty, drugi 24. Obaj rzucali na dobrej skuteczności, obaj także trafiali ważne trójki. Ogólnie w meczu trafiliśmy 43% swoich rzutów. Początek był raczej kiepski, co dobitnie było widać, gdy po niecałych 4 minutach od pierwszej syreny, coach Bickerstaff posadził całą wyjściową piątkę na ławce. Rockets aktualnie grają w kratkę, jeden mecz Harden potrafi wykręcić triple-double na poziomie MVP, za chwilę Harden z Howardem zanikają gdzieś w tle i jeśli reszta nie weźmie się do roboty to przegrywamy, jeszcze innym razem wszyscy grają mocno przeciętnie. Potrzeba nam regularności w grze, Harden jako lider i wsparcie ze strony Jonesa, Arizy, Brewera, Lawsona i Smitha. Głębia ławki też powinna pokazywać się przynajmniej co kilka meczów rzucając 15+. Przez ten brak regularności w grze stoimy w miejscu balansują wokół bilansu zerowego. Jest już luty, zaraz All-Star break i nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć że potem zespoły będą gonić. Jeśli Rockets nie znajdą w swojej grze tego czegoś, czego jej brakuje, to my tej gonitwy za playoffs możemy nie wytrzymać, po prostu spadniemy w dół tabeli. Oby to się nie spełniło. Kolejne mecze gramy z Portland i Golden State więc będzie ciężko.

Autor: Mirwir @ 05.02.2016 - 7:59
Brzydki win, ale win.

Autor: I Love This Game @ 05.02.2016 - 12:53
Tragiczny wystep Dobrze ze taki mecz da sie wygrac.Pat Beverley 4 zbiorki w ataku blok i 2 przechwyty:)Lawson znow pomogl z lawki.Slaba skutecznosc dzis i tyle.To nie sa maszyny...Howard w ataku nic nie gral...Podobala mi sie reakcja trenera jak wy***al cala piatke w pierwszej kwarcie..Dobry ruch!!!

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying