» Rockets ulegają Blazeres
11.02.2016 - 16:25 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety, ale Rockets złapali chyba gorszą serię, kolejna porażka, po raz kolejny zabrakło produktywności więcej niż jednego gracza, po raz kolejny trener był bezradny na to co dzieje się na parkiecie. Wynik spotkania 116:103 dla Portland.

Chyba trzeba napisać o czymś innym niż suchych statystykach, owszem 34 punkty, 11 asyst i 9 zbiórek Hardena to wynik jak najbardziej satysfakcjonujący i będący na miarę MVP, ale drużyna przegrała. Widać, że coś się dzieje i w końcu dziś wyraźnie to usłyszeliśmy. Howard powiedział prasie, że w drużynie nie ma pozytywnej atmosfery, jest raczej bezradność, trener stwierdził z kolei, że Rockets w tej chwili to rozbity zespół, rozsypana na kawałki układanka, a w ten sposób wygrywać nie można. Przed nami 10 dni Allstarowej przerwy. To dobry moment na opracowanie jakiegoś planu działania, spadliśmy w tabeli za Jazz i jak tak dalej pójdzie, to będziemy nurkować głębiej. Za 10 dni trzeba mieć w głowach coś zupełnie innego, trzeba z tej pozostałej części sezonu urwać jak najwięcej. Moim zdaniem trener idzie do wymiany, wydaje mi się, że Bickerstaff nie ma tego czegoś, żeby złapać ten zespół w garść, żeby ich ogarnąć i walnąć pięścią w stół mówiąc to i owo. Przez to drużynie się zwyczajnie nie chce co widać na parkiecie, w tym momencie mamy więcej porażek niż w całym poprzednim sezonie, z jednego z contenderów do tytułu staliśmy się ligowym średniakiem, który walczy o 8 miejsce w tabeli. Brakuje mentora, brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia, bo Harden mimo świetnych statystyk dziś w nocy i w ostatnim czasie, nie ma w sobie takiego "spark", który powoduje, że reszta drużyny dostaje wiatru w żagle i goni za liderem po wygraną. Brakuje wiary, zaangażowania, które tak było widoczne w serii playoffs z Clippers (nawet Prigioni wykorzystał w jednym meczu swoje kilka minut i dał drużynie kopa). Potrzebujemy tego wszystkiego, jeśli jednak to się nie znajdzie to cóż.....chyba pozostaje tankowanie po dobry wybór w drafcie i jakieś wymiany w offseason. Jakie są wasze przemyślenia i oczekiwania po All-Star break?

Autor: I Love This Game @ 11.02.2016 - 17:00
Howard po przeczytaniu mojego posta rozegral dobry mecz. mimo takiej skutecznosci w pierwszej polowie h&h my gralismy na rowni.48%a my nie wygrywamy.harden prawie quatro double haha 8strat.HArrell za CApele!!!! a Smith qwa rzuca za 3 zamista zbierac..on ma najgorszy % w zespole..on powinien miec zakaz...dluga teraz przerwa..dawac jeffa van gundego!!!bele kto na bije

Autor: kao chen @ 12.02.2016 - 1:41
Mam nadzieje, że w przerwie na all-star weekend rakiety zmienią trenera bo nie idzie tego oglądać.

Autor: Marek Wierzbicki @ 12.02.2016 - 16:40