» Rockets gromią u siebie zdziesiątkowanych Grizzlies
15.03.2016 - 6:24 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Houston wygrali w nocy w Toyota Center z Memphis Grizzlies aż 130:81. Dziewięciu naszych graczy zanotowało dwucyfrowe wartości punktowe.

Potrzebowaliśmy takiego meczu, potrzebowaliśmy takiego luzu w grze, gdzie ze spokojem mogliśmy budować przewagę i wygrać. Cóż z tego, że Memphis są zdziesiątkowani i nie mają praktycznie żadnych opcji w ataku? To nie nasza wina, a o playoffy walczyć trzeba. Rockets wygrali spotkanie różnicą 49 punktów, każdy z naszych graczy dostał swoje minuty na parkiecie co zaowocowało tym, że aż 9 naszych graczy zdobyło 10+ punktów. Byli to: Motiejunas (18), Ariza (16), Harden (15), Terry (12), Goudelock (11), McDaniels, Capela i Beverley (wszyscy po 10 oczek). Naturalnie w statystyce "+/-" wszyscy nasi gracze byli na plus. Chyba bardziej drużynowego basketu jeśli chodzi o podział minut i rozkład punktów nie da się zagrać. Grizzlies z kolei rzucali na oślep co się dało, mieli aż 101 prób z gry! Niestety wpadło im tylko 30 z nich. Naszej drużynie to zwycięstwo było potrzebne z wielu powodów, gwiazdy mogły trochę odetchnąć, ławka dostała więcej minut żeby się ograć, odnieśliśmy zwycięstwo małym nakładem sił, co daje nam więcej energii na kolejne mecz, a przecież koniec sezonu tuż tuż. No i aktualnie gramy o być albo nie być w playoffs więc każde zwycięstwo jest na wagę złota. Rockets plasują się na 7 miejscu na zachodzie z bilansem 34-33. Depczą nam po piętach Mavericks, którzy również mają stan 34-33. Na dziewiątym miejscu są Jazz ze stratą dwóch spotkań do Houston i Dallas.

Autor: wwwitek @ 15.03.2016 - 7:00
Wow, cała drużyna na + w statystykach

Autor: I Love This Game @ 15.03.2016 - 12:28
Takiego spotkania brakowalo:)W sumie nie wiedzialem ze Memphis ma takie braki kadrowe...Dzis wszystko siedzialo.Oby nie wystrzelali sie przed Clippers.Najlepiej mi sie ogladalo 4 kwarte:) Doczekali sie rezerwowi swoich minut.Harrell w top 10

Autor: HOlajuwon34 @ 16.03.2016 - 2:17
Wymowne upokorzenie dla Josha Smitha ale jeszcze raz dzięki za amazing return w serii z clippers

Autor: Wojt @ 16.03.2016 - 19:29
Bardzo mi szkoda Josha, ale niestety ma za swoje. Odpala te trójki jak jakiś pojeb, zamiast grać w pomalowanym jak Pan Bóg mu przykazał... sam się zeskurwił. Szkoda

Autor: Mirwir @ 16.03.2016 - 20:16
Beasley to świetny nabytek. Doskonale uspławnił nasze braki na 4 (potrafi zbierać) zdobywać punkty z ławki z czym w sumie przez cały sezon była bieda.
Po pozbyciu się Marcusa i Lawsona chyba chemia w drużynie skoczyła.

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying