» Wygrana z Suns
22.12.2016 - 8:50 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets pewnie wygrali z Suns 125:111. Można powiedzieć, że gra Rakiet wróciła na właściwy tor. Większa skuteczność z gry i w końcu wpadające trójki. Efektem były wygrane wszystkie 4 kwarty i wygrana różnicą 14 oczek.

Skuteczność z gry powyżej 50% i niewiele mniejsza (47%) skuteczność za trzy sprawiły, że ten mecz oglądało się dobrze, a Rockets wyszli na prostą po porażce ze Spurs. Mimo, że Suns pewnym momencie nam zagrozili (w 3 kwarcie nasza przewaga stopniała do 2 punktów), to szybko opanowaliśmy sytuację i dowieźliśmy przewagę do końca, po drodze ją powiększając. James Harden zakończył spotkanie z 27 punktami i 14 aystami, trafił 5-11 za trzy i był kreatorem gry w tym meczu. Znów na swoim poziomie zagrał Gordon, 24 punkty z ławki i 7-13 zza łuku. Wrócił także stary Rhyno aplikując 15 oczek i trafiając 3-punktowo dokładnie 3-7 razy. Mecz wygrany pomimo większej ilości strat po stronie Rockets, mieliśmy także wyraźnie mniej zebranych piłek. W ekipie Suns 28 punktów zdobył Devin Booker, ale wsparcie jakie dostał od kolegów okazało się za małe, aby dać radę Houston. Wygrana daje nam 10 zwycięstwo w 11 meczach i bilans 22-8, który znów pozwolił nam wskoczył na 3 miejsce i zamienić się w tabeli z Clippersami. Kolejne spotkanie w nocy z piątku na sobotę, zmierzymy się z rywalem ze swojej dywizji - Memphis Grizzlies.

Autor: I Love This Game @ 22.12.2016 - 17:21
No i wszystko po staremu...Chodz w 3 lwarcie SUns troche postraszyli Gordon z Hardenem wybili im zwyciestwo z glowy.WSzyscy poza moze Brewerem zagrali dobrze...Akcja Bookera nr 1 na pocieszenie kibicom slonc...

Autor: Wojt @ 22.12.2016 - 20:12