» Triple-double Hardena, career high Harrella, Clippers zmiażdżeni
31.12.2016 - 13:06 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety po fenomenalnym występie Hardena i Harrella ograli u siebie Los Angeles Clippers 140:116. W dalszym ciągu unikamy 10 porażki w sezonie polepszając blinas z każdym meczem. Umacniamy swoją pozycję nr 3 na Zachodzie, nad Clippersami właśnie mamy już 3,5 meczu przewagi.

To było dobre spotkanie, obawialiśmy się meczu z Clippersami, bo Ci są groźni, nawet osłabieni tak jak minionej nocy (bez Griffina i Paula). Jednak to Rockets trzymali to spotkanie pod kontrolą przegrywając tylko 3 kwartę. Fantastynczy mecz rozegrali James Harden i Montrezl Harrell. Broda zanotował siódme w tym sezonie triple-double w postaci 30 puntków, 13 zbiórek i 10 asyst. Harrell z kolei rozegrał swój najlepszy mecz w trykocie Rockets notując career high 29 punktów na skuteczności 10-14. Dodał do tego 3 asysty, przechwyt i blok. Niesamowita energia tego zawodnika była widoczna szczególnie podczas jego lotów nad obręczami. Świetnie wypełnia lukę po Capeli. 19 oczek dołożył jak zwykle świetny z ławki Gordon (4-5 3PT), a 18 rzucił Trevor Ariza, także skuteczny zza łuku (5-10 prób). W ekipie gości liderował Raymond Felton, autor 26 punktów, a double-double 20 punktów i 13 zbiórek zaliczył DeAndre Jordan. Jak wspomniałem, Clipps byli osłabieni brakiem Paula i Griffina, co więcej Austin Rivers został wyrzucony z parkietu w 2 kwarcie, niedługo potem taki sam los spotkał jego ojca czyli szkoleniowca LA Doca Riversa. Houston są aktualnie na W3 win streak, kolejny mecz już dziś, w sylwestrową noc przeciwko Knicks na wyjeździe. Jeżeli zaprezentujemy dyspozycję, jak w meczu z Clippers, to nowojorczycy są do ogrania.

Autor: tomekkk @ 31.12.2016 - 17:51
Wow, ale miazga.
Już na początku było dobrze, paradoksalnie po wyrzuceniu obu Riversów mecz siadł i Clippers dogonili. W czwartej kwarcie super i wygrana.
Super mecz MH i Hardena. Nawet Brewer grał dobrze, może boi się tranferu ;)

Wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich fanów Houston.

Autor: Kaczi @ 31.12.2016 - 18:01
Szczęśliwego nowego roku! Oby Rakiety nie zwalnialy tempa

Autor: I Love This Game @ 31.12.2016 - 18:31
Harell Time...jak jest super rozgrywajacy mozna promowac takich gosci jal capella i harell z tym ze ten drugi dobrze rzuca z dystansu...kolejny wysoko wygrany mecz..swietne akcje i 140 pkt....oby nastepny rok byl tak udany dla rakiet jak obecny sezon... wszystkiego dobrego dla wszystkich!!!

Autor: prawypristy @ 31.12.2016 - 22:21
pamietacie ile pkt trzaskalo phn z naszym coachem to wygladalo podobnie . gra azybka i bezwzgledna rozne warianche w ofie nie tylko 3pky ale piki . innymu slowy graja swietnie . pzdr dla fanow ja od orlando w finale z nimi do konca zycua i jeden albo nawet drugi w zaswiatach za nimi . wszystkiego najlepazego. prawy z tej strony.

Autor: prawy @ 31.12.2016 - 22:22
ale sie najebalem to widac

Autor: Wojt @ 31.12.2016 - 22:27
Ja pamiętam finały z NY. wszyscy się podniecali Jordanem, ale ja jak pierwszy raz zobaczyłem Olajuwona w akcji padłem trupem. Pozdro dla wszystkich fanów. Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Autor: Wojt @ 31.12.2016 - 22:29
Z Nowym Jorkiem gramy chyba u siebie...

Autor: prawy @ 31.12.2016 - 22:29
najfajniejsze w grze rox jest to ze na chwile wolne miejsce i juz leci trojka . szkoda ze tylko z konorki moge podpisywac posty bo z kompa nie idzie i sa unknow.

Autor: Kokon Lodz City @ 01.01.2017 - 2:08
Pozdrowienia w nowym 2017 roku! go go Houston!

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying