» Rockets - Bulls 121:117 po dogrywce
04.02.2017 - 8:06 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
W końcu daliśmy radę w końcówce, koncentracja i dobra gra pozwoliły nam doprowadzić do dogrywki i ją wygrać. To dobrze, bo ostatnio mieliśmy problemy z kończeniem meczów. Świetny mecz Hardena i dobry mecz Gordona. Ale akumulatory zespołu są chyba wyczerpane, potrzebna nam już jest przerwa all-starowa.

Stepback Brody pod koniec meczu doprowadził do remisu 108:108 i w konsekwencji do dogrywki. Tam wykonaliśmy dobrą robotę i wygraliśmy to spotkanie. Było nam to potrzebne po ostatniej wpadce z Hawks. James Harden spisał się w tym meczu, trzeba także przyznać, że broniliśmy. Trafiliśmy 16 trójek w tym meczu, wyrównując ubiegłoroczny rekord GSW w ilościach meczów z 15+ trójkami (rekord wynosi 27 spotkań). James Harden zanotował 42 punkty, 12 zbiórek i 9 asyst. 21 oczek (5 trójek) dorzucił Eric Gordon. Ta dwójka prowadziła nas w tym meczu. Wyjątkowo kiepsko wypadł natomiast Ryan Anderson, 0-7 z gry i chyba najgorszy mecz tego zawodnika od początku sezonu regularnego. W ekipie Bulls zabrakło w tym meczu Jimmiego Butlera, Byki musiały więc radzić sobie bez swojego lidera, oczekiwania skoncentrowały się zatem wobec D Wade'a, ale ten zawiódł - 19 punktów to nie jest wynik dobry, jak na gracza tego formatu.

Rockets wygrywają i notują 37 wygraną w sezonie. W tabeli ciągle zajmujemy 3 lokatę, trzymając przewagę nad Clippers i dalej goniąc Spurs. Kolejne spotkanie rozegramy w nocy z wtorku na środę przeciwko Magic u siebie.

Autor: tomekkk @ 06.02.2017 - 8:30
No i znowu słaba druga połowa. Na szczęście z happy-end'em.