» Świetny mecz Hardena, świetny mecz Beverley'a, pierwsze spotkanie dla Rockets
17.04.2017 - 17:10 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets szturmem wzięli pierwszy mecz 1 rundy playoffs. Nie dali najmniejszych szans Thunder i rozbili ich 118:87. Lepszego początku serii nie mogliśmy sobie wymarzyć. Czyżby OKC się wyczerpali po sezonie regularnym?

Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw w meczu numer jeden serii Rockets-Thunder. O ile pierwsza połowa meczu mogła jeszcze zapowiadać wróżoną przez ekspertów arcyciekawą rywalizację i pojedynek dwóch kandydatów do MVP, to już od 3 kwarty Houston pokazali co myślą o tej serii i jak chcą ją skończyć. OKC została rozjechana walcem o nazwie Rockets. 29:13 w ostatniej kwarcie mówi samo za siebie. 31-punktowa porażka i przeciętny mecz w wykonaniu Russella Westbrooka, to będzie się chyba śniło Oklahomie po tym meczu. Nas taki obrót spraw bardzo cieszy, zwykle to Russ odpalał petardę w drugiej części spotkania. Dziś, mimo, że zdobył double-double 22 punkty i 11 zbiórek to został zatrzymany na fatalnej skuteczności 6-23 z gry. A sprawcą tego faktu był Pat Beverley, który został posłany na parkiet jako główny defensor na Westbrooku. Swoją robotę wykonał perfekcyjnie, chyba mało kto spodziewał się aż takiego wyłączenia lidera gości w tym spotkaniu. I tu moim zdaniem Pat zasłużył na wyróżnienie jako zawodnik meczu bo po prostu zrobił ogromną różnicę właśnie w obronie, a do tego rzucił jeszcze rywalowi 21 oczek (playoff career-high) i zebrał 10 piłek. Naprawdę brawa, w playoffs Beverley chyba uwolnił w sobie zwierzę. James Harden 37 punktów i 9 asyst, na duży plus nasi wysocy, Caple i Nene spisali się bardzo dobrze przeciwko trudnej obronie podkoszowej rywala (Adams, Kanter). Naprawdę świetny początek playoffs w wykonaniu graczy H-Town. Napawa dużym optymizmem przed meczem numer dwa.

Autor: I Love This Game @ 17.04.2017 - 20:33
Super 2 polowa.W pierwszej bywalo roznie.Dla mnie Beverley i Nene to gracze meczu.Broda rzucil swoje chodz z OKC grywal slabo.Troche denerwowalo odpuszczanie trojek przez Hardena.To co pisalem ostatnio James musi ograniczyc straty i prosze tylko 2...Oby nie zachlysneli sie za bardzo tym zwyciestwem.

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying