» Rakiety ulegają Nets
12.11.2015 - 5:53 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety, ale to właśnie my jesteśmy zespołem, który dał Brooklyn pierwsze zwycięstwo w sezonie. Przegrywamy z Nets 106:98. W naszym zespole coś nie zagrało w 4 kwarcie, za to w Nets mega niespodzianką okazał się Bogdan Bogdanovic, który poprowadził zespół do zwycięstwa.

To był dosyć dziwny mecz, wygraliśmy 1 i 3 kwartę, przegraliśmy 2 i 4. Było więc w kratkę. Do tego poziom po poprzednim meczu trochę spadł, Harden już nie był nadczłowiekiem i jego statystyki (23 pkt, 3-10 3FG%) zatrzymały się na poziomie, który nie powoduje "WOW". Do końca trzeciej kwarty było całkiem dobrze, na 3 minuty przed jej końcem prowadziliśmy 79:68, ale coś się posypało. A gdy nam się posypało to wypaliło dla Nets. Bogdan Bogdanovic rozegrał chyba swój najlepszy mecz jak narazie, notując 22 oczka i 9 zbiórek i to on był liderem swojej drużyny. Nets przeszli w tym meczu przemianę także w innej kwestii. Do tej pory rzucali zza łuku ze skutecznością 23%, a w tym spotkaniu ustalili wskaźnik na 47,1% z kolei Rockets.....trafili dokładnie 23% trójek. W taki oto sposób my rzuciliśmy 8-34 za trzy, a rywal 8-17. Ten czynnik w dużej mierze przesądził o naszej przegranej. Dodatkowo przegraliśmy walkę na tablicach 60-45. Dwa plusy naszego występu w nocy to: 1. Dwight Howard - solidne double-double 20 pkt 17 zb na dobrej skuteczności 10-16 FG. 2. Marcus Thornton - ten zawodnik z meczu na mecz prezentuje solidny poziom, zawsze rzuci kilkanaście albo powyżej 20 punktów (w tym przypadku 21) i zwykle rzuca na dobrej skuteczności (dziś 9-15, 3-9 za trzy). Z tego należy się cieszyć i to może dobrze prognozować na przyszłość. Co do Hardena, cóż, słabszy dzień czy może zmęczenie tymi nieludzkimi występami w poprzednim tygodniu? Co sądzicie? Nets odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie, a Rakiety aktualnie mają bilans 4-4. Pozostaje lekki niesmak, że przegraliśmy z najgorszą drużyną w lidze.

Autor: kao chen @ 12.11.2015 - 21:24
oczy mi krwawiły jak to oglądałem...

Autor: I Love This Game @ 12.11.2015 - 21:26
Kurde jak mozno bylo tak przegrac grajac w sumie niezle zawody...Tylko 7 strat !!! Dwight wydawalo sie ze rzadzi na tablicach a druzynowo przegrali wyraznie...Skutecznosc za 3 tez do poprawy...Liczylem na wysoka wygrana

Autor: beny benas @ 13.11.2015 - 10:02