» Bardzo dobry występ Howarda, wygrywamy z Clippers
20.12.2015 - 11:08 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Pokaźne double-double Dwighta Howarda było w dużej mierze głównym czynnikiem prowadzącym Rockets do wygranej 107:97. Jeżeli w ten sposób DH12 chciał zdementować wszelkie plotki, że w Houston mu źle, to wyszło mu to świetnie. Jeden z lepszych meczów Howarda od początku sezonu, w końcu wychodzimy na bilans .500.

Ten mecz nam wyszedł. Kluczem do wygranej była 1 kwarta spotkania, w której Cllipersom nic nie wpadało. To była idealna okazja, żeby zbudować wczesną przewagę, co też uczyniliśmy kończąc pierwszą ćwiartkę wynikiem 38:17 w punktach i 20:5 w zbiórkach. Przewaga okazała się na tyle solidna, że późniejsze starania LA, w tym stosowanie taktyki hack-a-Howard nie pomogło im w pokonaniu nas. Howard zaliczył 22 punkty i 14 zbiórek przy 8-11 z gry. Nie są to może kosmiczne liczby, ale biorąc pod uwagę jak gramy w ostatnim czasie, taka statystyka jest jak najbardziej dobra. 18 punktów dołożył Harden (ale tragiczne 4-13 z gry), a 17 Ariza. W ekipie przeciwnej najwięcej punktów zdobył Blake Griffin - 22. Drużynowo wypadliśmy lepiej w zbiórkach (55:38) i punktach z pomalowanego (50:36). Kolejne spotkanie za dzień przeciwko dobrze spisującym się Hornets.

Autor: HOlajuwon34 @ 20.12.2015 - 11:58
Z Clippersami zwycięstwa są najsłodsze choć jak pomyśle o sweapie z Nuggets .Dobrze będzie jak skończymy sezon na miejscu 4-6 w konferencji(o wyższych nie marzę),wtedy w play-offach będzie ciekawie

Autor: I Love This Game @ 20.12.2015 - 17:25
Clipersow musi szlag trafiac bo to juz 5-a poazka z rzedu z Rakietami ..Houston po pierwszej kwarcie wygladali jakby juz grali na czas ,,nosz qwa jak mnie to denerwuje...Tak jak kiedys pisalem Howard nadeje sie tylko do rzutow hakiem i dobitek...Jakby rzucal jeszcze wolne chodzby jak YAO Ming to bylby Perfekt...Houston z kazdym moga wygrac wiec nie traktowalbym tego jak test w jakim miejscu sa..Denerwuja te przestoje ktore sie zdarzaja i nagla utrata skutecznosci...Pasowalo by wyjsc na ten plus i na nim pozostac

Autor: Kaczi @ 20.12.2015 - 19:53
Takie zwycięstwo cieszy, Fantastyczna pierwsza kwarta i potem całkowita kontrola meczu. Chociaż przez chwilę myślałem że może będzie jakieś +30, ale spokojnie, najbliższe mecze nie są łatwe, Orlando i Charlotte są grozni, ale jak Rakiety wykrzeszą z siebie to co najlepsze i nie będzie wachań formy to powinno być dobrze. Wiadomo że zawsze komuś przydaży się słabszy dzień, ale ważne żeby miał kto go zastąpić. A narazie było tak że jak nie idzie to nie idzie całej drużynie, czasami Harden grał faktycznie sam. MAM nadzieje że to się już zmieniło. pozdro

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying