» Czwarta przegrana z rzędu
03.01.2016 - 10:03 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets to fatalnej 3 kwarcie, przegrali z San Antonio Spurs 103:121. Skromne 17 punktów Hardena i brak pomysłu w obronie na świetnie grającego rywala były powodem takiego stanu rzeczy. Pogarszamy swój bilans i w tej chwili jest to 16-19 (0,457 %).

Szło dobrze i jak zwykle w pewnym momencie coś pękło. W tym wypadku była to 3 kwarta - nasza zmora tego seoznu (4 kwarty też się do tego grona zalicząją). Spurs nie zanotowali super indywidualnych występów, ale 24 punkty i 9 zbiórek Aldridge'a i 22 oczka Leonadra wystarczyły na pogubionych po przerwie Rockets. James Harden rzucił skromne 17 punktów, a Howard dodał 22/12. Beznadziejny w tym meczu był nasz wskaźnik "+/-", który dla wszystkich graczy był na minusie, co innego oczywiście w ekipie Spurs. San Antonio tym samym odegrali się za porażkę z Rakietami w święta i notują swoją 4 wygraną z rzędu (a Houston 4 porażkę z rzędu). Houston, mamy problem. Zaczął się Nowy Rok i trzeba wprowadzić widoczne zmiany, coach jest chyba trochę bezradny, a zawodnikom czasami po prostu się nie chce i to widać, jeżeli chcemy wejść do playoffs i powalczyć na poważnie w trakcie ich trwania, to musimy awansować z wyższej lokaty niż 8. Awans z końcowego miejsca, lub nawet 7 niestety nie będzie dobrze wróżył nam w pierwszej rundzie (nie wierzę w taką momentalną transformację zespołu po wejściu do playoffs). Houston, musimy skończyć z problemami.

Autor: I Love This Game @ 03.01.2016 - 15:05
zawsze musza spitolic jakas kwarte niezla pierwsza czesc jak to ostatnio bywa w przegranych spotkaniach...HOward zaczol niezle grac ale inni niestety sie nie dostosowali.HArden dobra pierwsza czesc ale w drugiej nie pomogl...gdzie sie podzial Marcus?

Autor: Mirwir @ 03.01.2016 - 15:07
Marcusowi coś się urodziło. D-Mo ma bóle w plecach.
Jones mnie osłabia, to czarna dziura.

Autor: Wojt @ 03.01.2016 - 18:03
Rasista !!!

Autor: Mirwir @ 03.01.2016 - 19:09
Wojt widzie, ze Ci się humor poprawił, albo doszedłeś do takiej ściany, że już tylko obronny sarkazm się odpala

Autor: Pazura @ 04.01.2016 - 13:39
Co się z nimi dzieje : O

Autor: Mc @ 04.01.2016 - 13:45
Panowie, ten sezon to beznadzieja. Już nawet nie chodzi o mecz z SAS ale ogólnie. Tak patrząc z boku to doznaje szoku, że zespół w tym sezonie jest 1 w ilości przechwytów na 1 mecz a jesteśmy 27 zespołem w licze pod względem straconych punktów. Nie wiem czyli gdzieś ta obrona istnieje. Fakt jest ,że momentami nasi pupile wygladają pod własnym koszem jak dzieci we mglę i dają sie mijać jak pachołki treningowe. Skuteczność w ostatnich spotkaniach na w miarę wysokim poziomi , szkoda ze nie przekłada się to na wyniki.

Autor: Mc @ 04.01.2016 - 13:49
Brewer masakra, Jones i D-MO rozczarowują już nie wspominając o Lawsonie nie korzystamy z młodych zawodników tylko tłuczemy kamienie tą sama 8 zawodników. Trener potrzebny od zaraz bo kontynuacja taktyki trenerskiej McHale'a przez Bickerstaffa jest żenująca.

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying