» Rockets - Jazz 93:91
05.01.2016 - 6:01 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Mieliśmy trochę szczęścia w końcówce, mogła być dogrywka i kto wie jakby to się dalej potoczyło. Harden mimo 30 punktów na koncie, rozczarował jeśli chodzi o skuteczność. Po raz kolejny zabrakło wsparcia reszty drużyny i pod tym względem mecz wyglądał średnio, mimo że odnieśliśmy zwycięstwo.

W ten mecz obie drużyny weszły w podobnym rytmie. Ale w drugiej kwarcie to gospodarze odjechali nam na ponad 10 punktów i po przerwie musieliśmy zabrać się do odrabiania strat. Duży wpływ na to, że Utah tak nas odstawili po 2 kwartach to świetny występ Rodneya Hooda, który rzucił 23 punkty i rozdał 7 asyst. Na szczęście dla nas po pierwsze udało nam się dogonić wynik, w czym duża zasługa Hardena (30 punktów ale mizerna skuteczność 9-25) i Howarda (16/13), a po drugie Hood nie trafił osobistego na ewentualną dogrywkę i to Rockets zakończyli spotkanie zwyciężając różnicą dwóch oczek. Niestety nasi liderzy nie otrzymali solidnego wsparcia od kolegów i w tej kwestii spotkanie w naszym wykonaniu wypadło kiepsko. 13 punktów Arizy to jedyne co udało nam się uzbierać wśród graczy drugoplanowych. Naprawdę słabo. Jazz wypadli trochę lepiej - Hood ze swoimi 23 punktami, a za nim Hayward (20), Lyles (13), Whitey (11 asyst), Burke (10). Jazzmani wygrali też walkę na tablicach pomimo dobrego meczu DH12. 44:34 (15:6 w ofensywnych) to bilans zbiórek obu zespołów z korzyścią dla Utah. Wygrana cieszy ale żeby zaliczyć jakąś serię np 5 wygranych musimy się postarać bardziej. Okazja będzie już za dwa dni ponieważ to właśnie Jazz odwiedzą Toyota Center w czwartkowy wieczór, aby postarać się odegrać za porażkę.

Autor: Mirwir @ 05.01.2016 - 9:02
JB czyta rockets.e-nba.pl Na szczęście dał sobie spokój z Jones i dał szanse dla Harrella i choć jego staty nie wyglądają zbyt imponującą to dał pozytywną energię w obronie. Mecz nie był może ładny, ale jest zwycięstwo. Następny mecz z Jazz w Houston, ale Jazz będą po b2b z SAS, więc trzeba się spiąć.

Autor: Wojt @ 05.01.2016 - 13:19
McHale też podobno czytał w zeszłym sezonie, przed meczami w PO z LAC . Szkoda, że JB tak późno zaczął...Wystarczyło w 4 kwarcie ciut pobronić,kontestować parę rzutów i jest zwycięstwo. Czy nie można tak od początku? A tu kolejni rookie biją swoje życiówki. Ważne zwycięstwo, bo już się ciasno robiło

Autor: Wojt @ 05.01.2016 - 13:27
Mirwir pisałeś, że Pelicans mogą być groźni w walce o PO, ale ja bym jeszcze zwrócił uwagę na Kings, którzy idą jak burza dowodzeni przez Rondo.Naprawdę może być ciężko. Ja już zwątpiłem, szczerze mówiąc, w dzisiejszą wygraną w trzeciej kwarcie.Zero poprawy.

Autor: Mirwir @ 05.01.2016 - 18:09
W grupie pościgowej za 7-8 miejscem widzę 3 zespoły. NOP, Kings i Portland. Suns podązają w strone zachodzącego słońca. Nuggets są zbyt połamani i skończyły im się już spotkania z Rockets, a Minnesota chyba wyszła już z szoku po stracie Sandersa. Wydaje mi się, że Jazz nie dadzą rady obronić pozycji w PO, nie wiem jak będzie z Miśkami.
Z Clips jest dziwnie, bo mają wzloty i upadki i co ciekawe bez Griffina grają lepiej. OKC są na krawędzi, bo wystarczy, że Durant się połamie i mogą zacząć pikować w dół.

Autor: Wojt @ 05.01.2016 - 19:56
Hahahah!!! Czyli drugie miejsce jest cały czas w zasięgu. Curry też ostatnio słabuje, kto wie może nawet uda się dogonić GSW? Dopóki piłka w grze...

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying