» Młodzież z Milwaukee ogrywa Rakiety
01.03.2016 - 10:46 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety, ale kolejna porażka, Bucks prowadzeni przez swoje młode talenty - Jabariego Parkera i Giannisa Atnetokounmpo pokonali Rockets 128-121. Znów czegoś zabrakło w naszej grze, szczególnie w końcówce, czyżby Rakietom już się w ogóle odechciało i odpuszczają sezon? Ciężko pisać tutaj analizę meczu bo wynik mówi sam za siebie....młodzieżówka z Bucks wrzuciła nam 128 oczek, jeżeli awansujemy do playoffs to z dalekiej pozycji, co będzie się wiązało z tym, że 1 rudna będzie z kimś mocnym. Niestety Panowie ale chyba na naszych oczach kończy się powoli bardzo zły sezon w wykonaniu Rockets....

Autor: Kaczi @ 01.03.2016 - 12:11
Na pewno coś jest nie tak w tej drużynie, bo jak się ogląda ich mecze to widać że brakuje jakiegoś duch drużyny, nie wiem jak to nazwać, widać że niektórzy mają gdzieś. Howard niby dobry mecz, ale jak przegrywamy 10 w czwartej kwarcie on się podśmiechuje z kimś tam na ławce rezerwowych, czyli już ma w dupie. Wcześniej oglądałem mecz Cleveland - Indiana, tam Cleveland też już w końcówce przegrywało, ale jeden nakrzyczał na drugiego i poszli ! A w Houston to chyba jakiś Kabaret :( Szlak mnie trafi jak już tak to ma wyglądać !!!

Autor: I Love This Game @ 01.03.2016 - 13:08
Co z tego ze Harden Howard Ariza zagrali bardzo dobre spotkania skoro przegrywamy z przecietniakami i tracimy 128punktow...Smith powinien isc juz na ryby a nie grac w koszykowke.Obrona dzis do bani!!! 2 pilki ta pala zebrala w 25minut!!!

Autor: Drapak @ 01.03.2016 - 13:40
Chłopaki szkoda nerwów. Już jest dla nas po sezonie. Nawet jeżeli wejdziemy do play-offs to trafimy na Golden State albo San Antonio i będzie to szybka piłka do zera(może i lepiej jak nie wejdziemy).
Najważniejsze to teraz zatrudnić dobrego trenera w przerwie między sezonami.
A co do gry w meczy to strata 128 punktów z drużyną, która zdobywa średnio 99,1 jest komentarzem.

Autor: Kaczi @ 02.03.2016 - 9:01
No dzisiaj ostatni dzwonek do tego żeby coś ugrać tych punktów. Pelikany są napewno spokojnie do ogrania. Gorzej bedzie pózniej dwa ciężkie wyjazdy Chicago i Toronto :( Tam żeby chociaż raz wygrali. Takie Dallas i Memphis sobie wygrywają a Rakiety finaliści konferencji taką kaszanę odpierdzielają, wstyd !!!

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying