» Suns - Rockets 124:115
08.04.2016 - 6:26 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety ale przegrywamy z Suns i mocno komplikujemy sobie awans do playoffs. dziś w nocy Jazz grają z Clippers.

Rockets zaczęli dobrze, 1 kwarta z wyraźną przewagą, Harden bardzo dobrze zaczął, gdzie miał z tym częste problemy w tym sezonie. Duża przewaga na koniec 1 ćwiartki i było fajnie. Niestety nasi ulubieńcy chyba poczuli luz i może założyli, że mecz wygrają bo od 13 minuty meczu to już nie była koszykówka tylko porażka. Przegraliśmy każdą kolejną kwartę, ostatecznie przegrywając cały mecz 9 punktami. Daliśmy się rozmontować ligowemu średniakowi, gdzie główne skrzypce zagrał P.J. Tucker, gracz który nie należy do grona najlepszych (ani chyba nawet dobrych) koszykarzy NBA. Posypaliśmy się konkretnie, nie było gry zespołowej, Harden pozostał sam na placu boju nie otrzymując wsparcia od kolegów (solo zaliczył dość dobry występ, w końcu na dobrej skuteczności). Ławki nie było widać, trener uskuteczniał jakieś maniany dokonując dziwnych zmian, gdzie walczymy o playoffy na śmierć i życie. Howard przeszedł obok meczu, trener przeszedł obok meczu, Hardenowi trochę zależało. Lekkie pocieszenie to przegrana Jazz, która nie zwiększa zatem dystansu między tymi dwoma drużynami (1,5 meczu). Ale naszą przegraną zrobiliśmy prezent Miśkom bo Grizzlies dzięki nam awansowali już do playoffs. Naprawdę szanse na awans mamy już baaaardzo małe. Ten mecz miał pokazać, że powalczymy pod koniec sezonu, pokazał natomiast, że ten sezon jest już dla nas zakończony.

Autor: Kaczi @ 08.04.2016 - 9:31
Trymas nie dawaj info z tego meczu, szkoda nerwów!!! To co teraz odjebali to już .... !!! no brak mi słów, no po prostu zaraz mnie rozerwie. Jak mogli przegrać taki mecz? Trener do wyjebania od zaraz !!! Harden zagrał w końcu na dobrej skuteczności i takie baty, nie pojęte :(

Autor: Damian @ 08.04.2016 - 10:41
To jest jedna wielka mafia.
Wiedzieli że Mavs i Jazz nie odpuszczą do końca i się wyłożyli bukom.
To co Harden odpierdzielał w końcówce z Mavs to koszykówka kadetów...

Autor: Wojt @ 08.04.2016 - 10:44
Jak można było to przegrać. Wystarczy, że taki pedałek Tucker pociśnie trochę i drużyna rozpada się jak domek z kart. Nie wiem po co Harden gra tyle minut, jak w końcówce nie daje rady. Czy trener tego nie widzi?

Autor: Kaczi @ 08.04.2016 - 13:20
Jak mówiłeś Wójt niech Howard bierze wędkę, na jacht i jak najdalej od Houston, najlepiej do Chin!!! Brodacza bym zostawił. Trenera jakiegoś z głową i jakąś dyscypliną potrzebujemy !!! Mam nadzieję że w następnym sezonie będzie dużo lepiej. Go Rockets !!!

Autor: I Love This Game @ 08.04.2016 - 15:52
Dramat ... Szkoda gadac....Walczymy o PO a ten coach testuje sklad.Wyciaga z lawy Smitha (5TO)Goudlocka ktory prawie wogule nie gral.Obrony nie ma...Po co nam PO z taka gra...Ostatni taki sezon 2005/2006 kiedy mielismy na minusie ..ale wtedy Tracy gral 47 a Yao 57 spotkan...zmiany zmiany zmiany!!! niech juz faktycznie jada na ryby..

Autor: Wojt @ 08.04.2016 - 21:11
Trymas napisz proszę z km przegrali Jazz tej nocy, chyba, że wiesz już co się wydarzy w piątek w nocy

Autor: Kaczi @ 08.04.2016 - 22:17
niestety Clipps w mocno okrojonym składzie, umiesz liczyć, licz na Siebie !!!

Autor: prawyprosty @ 09.04.2016 - 7:43
Jeśli bilans jazz i rockets będzie taki sam przypuśćmy 42-40 to kto awansuje ?

Autor: prawyprosty @ 09.04.2016 - 7:47
Bo utah jeszcze jedzie do denver a tam łatwo się nie gra i ostatni mecz grają z lakers też na wyjeździe a tam bryant będzie grał ostatni swój mecz więc może się jeszcze wszystko zmienić. Ja wieże że awansujemy jeśli hou wygra wszystko do końca .

Autor: Łukasz Trymczuk (Trymas) @ 09.04.2016 - 13:09
W przypadku takiego samego bilansu obu drużyn na koniec sezonie, w pierwszej kolejności decyduje bilans meczów bezpośrednich.

Autor: prawyprosty @ 09.04.2016 - 13:41
Tak myślałem ,utah chyba ma lepszy ?

Autor: bartek @ 09.04.2016 - 14:50
Przeciw Utah jesteśmy 2-2, a ponieważ mamy więcej meczy wygranych w konferencji, to my w przypadku takiego samego bilansu wchodzimy

Autor: prawyprosty @ 09.04.2016 - 15:18
Jeśli hou wygra wszystko do końca w co wierzę to wydaje mi się że utah albo w denver albo w la zgubi punkty . Go ROX

Autor: Kaczi @ 09.04.2016 - 15:47
To co, 3mamy kciuki za Denver. Ładny prezent nam Utah zrobiła. Nasz dobry znajomy Pirigioni nam pomógł.

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying