» Rockets wygrywają z Suns po dogrywce.
14.10.2015 - 11:08 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety rozegrały w nocy kolejny mecz przedsezonowy, tym razem z Phoenix Suns. Mecz był zacięty, ponieważ do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. Ostatecznie to my odnieśliśmy zwycięstwo 135:129.

W tym meczu graliśmy bez naszych gwiazd i kilku innych ważnych zawodników: James Harden, Dwight Howard, Ty Lawson, Marcus Thornton i Donatas Motiejunas - wszyscy oni zmagają się z kontuzjami. Mimo to, sześciu naszych graczy zanotowało dwucyfrowe wyniki punktowe - najwięcej bo aż 23 oczka zdobył Terrence Jones. Warto nadmienić, że w 3 kwarcie Rakiety rzuciły 42 punkty (co jednak zostało zniwelowane bo ostatnią kwartę to Suns zdecydowanie wygrali). Po raz kolejny szansę do ogrania się z drużyną dostali zawodnicy nowi jak i drugoplanowi - Harrell, Dekker, Livingston, Cummings.

Autor: Kosa188 @ 14.10.2015 - 16:05
Panie Łukaszu czy uważa Pan, że mamy szanse na półfinał Zachodu z Warriors, Spurs,Clippers czy Thunder?

Autor: Anonymous @ 14.10.2015 - 19:07
@Kosa188: trudne pytanie biorąc pod uwagę, że sezon zasadniczy nie ruszył i rotacje drużyn nie przybrały ostatecznego kształtu:)

Autor: beny benas @ 15.10.2015 - 16:15
Pewnie, że mamy :)
NIe ma Smitha, ale jest Jons i zdrowy Motiejunas oboje rozciągaja grę dla Howarda do tego Lawson z Hardenem bedą wymiatać. Zmiany Brewera są doskonałe i Capela jak poprawi FT to też bedzie rządził na zmianach :)

Autor: Kosa188 @ 15.10.2015 - 20:10
Capela to nasza przyszłość

Autor: Kosa188 @ 15.10.2015 - 20:12
Co myślicie o Montrealzie Harellu?

Autor: Wojt @ 17.10.2015 - 10:35
Oglądał ktoś mecz z Warriors? To co zagrał Jones woła o pomstę do nieba...Po raz kolejny udowadnia,że jest ogórkiem, który gra nieźle tylko przeciwko takim samym ogórkom jak on.Już częściej stawiałbym właśnie na Harella, gość nieźle broni i walczy jak szatan na tablicach. najfajniejszy jest i tak ten grubasek Smith, porusza się tragicznie, ale o dziwo coś tam kończy hakiem i nieźle dogrywa.

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying