» Rockets - Jazz 93:91
05.01.2016 - 6:01 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Mieliśmy trochę szczęścia w końcówce, mogła być dogrywka i kto wie jakby to się dalej potoczyło. Harden mimo 30 punktów na koncie, rozczarował jeśli chodzi o skuteczność. Po raz kolejny zabrakło wsparcia reszty drużyny i pod tym względem mecz wyglądał średnio, mimo że odnieśliśmy zwycięstwo. [więcej ...]

» Czwarta przegrana z rzędu
03.01.2016 - 10:03 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets to fatalnej 3 kwarcie, przegrali z San Antonio Spurs 103:121. Skromne 17 punktów Hardena i brak pomysłu w obronie na świetnie grającego rywala były powodem takiego stanu rzeczy. Pogarszamy swój bilans i w tej chwili jest to 16-19 (0,457 %). [więcej ...]

» Mimo dobrego występu Hardena i Howarda, notujemy kolejną porażkę
01.01.2016 - 14:32 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety ale 30 punktów Hardena i 21/13 Howarda nie wystarczyło, aby pokonać GSW, osłabionych brakiem Stepha Curry'ego. Przegraliśmy 110-114 i w dalszym ciągu pozostaje niesmak w związku z naszą grą. [więcej ...]

» Dobry początek, słabsza końcówka, przegrywamy z Hawks
30.12.2015 - 11:18 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Zapowiadało się dobrze, pierwsza kwarta to wyrównany rekord punktowy sezonu - 41 oczek. Na przerwę schodziliśmy z nowym rekordem punktowym po 1 połowie - 71 oczek. Niestety po przerwie coś padło. Może za bardzo się rozluźniliśmy i nie daliśmy radę odeprzeć szalonej pogoni rywala z 19 punktowego deficytu. Ostatecznie przegraliśmy z Jastrzębiami 115:121. [więcej ...]

» Przegrywamy z Pelicans
27.12.2015 - 11:04 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Pomimo dobrego meczu, pogubiliśmy się w końcówce i przegraliśmy z Pelicans 108:110.

» Rockets - Spurs 88:84
26.12.2015 - 9:08 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
W pierwszy dzień świąt wygrywamy u siebie z San Antonio Spurs. 20 punktów i 9 asyst Hardena i double-double Howarda (12 zbiórek i 11 punktów).

» Rockets - Magic 101:104
24.12.2015 - 15:20 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Przegrywamy z Magic znów wychodząc na bilans .500.

» Wesołych Świąt!
23.12.2015 - 23:11 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Drodzy koledzy! Zarówno Ci stali forumowicze, jak i też Ci, którzy zaglądają do nas rzadziej, chciałbym w imieniu swoim i Pchełki, życzyć Wam zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Odpocznijcie, spędźcie czas w gronie rodzinnym i przyjaciół, zatrzymajcie się w tym codziennym biegu i niech te dni będą dla Was wyjątkowe. A w nadchodzącym Nowym Roku życzę Wam i sobie, aby spełniły się wasze marzenia i plany zawodowe, osobiste jak i te związane z pasją czy marzeniami. Ale przede wszystkim życzę, aby Rakiety dostarczyły nam w końcu emocji rodem z playoffs 2015, żeby nasza drużyna wskoczyła na poziom jaki naprawdę potrafi prezentować, niech Harden pokaże, że losy MVP sezonu nie są przesądzone, a drużyna niech powtórzy sukces sprzed roku! Oby ten 2016 dla był dla Rockets odmianą od kiepskiej końcówki 2015 roku, nie ma innej możliwości! Happy Holidays Rockets Fans!!!

» Harden i Jones prowadzą Rockets do zwcięstwa
22.12.2015 - 9:21 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Wygrywamy z Hornets 102:95. 36 punktów Hardena i 17 punktów Jonesa. Był to całkiem przyzwoity mecz w naszym wydaniu, aczkolwiek jeszcze nie taki na jaki czekamy. Co by jednak nie było, widać chyba postęp i powinniśmy na tym budować te potrzebne w drużynie zmiany. [więcej ...]

» Bardzo dobry występ Howarda, wygrywamy z Clippers
20.12.2015 - 11:08 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Pokaźne double-double Dwighta Howarda było w dużej mierze głównym czynnikiem prowadzącym Rockets do wygranej 107:97. Jeżeli w ten sposób DH12 chciał zdementować wszelkie plotki, że w Houston mu źle, to wyszło mu to świetnie. Jeden z lepszych meczów Howarda od początku sezonu, w końcu wychodzimy na bilans .500. [więcej ...]

» Rockets - Lakers 107:87
18.12.2015 - 16:28 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Dziś krótko - wygrywamy z Lakers, ale styl w jakim to zrobiliśmy pozostawia wiele do życzenia. Dodatni bilans ciągle jeszcze przed nami. Bardzo nieskutecznie zagrał James Harden (7-24 z gry). Chyba ciągle nie ma tego czegoś, na co czekamy w grze Rakiet. Jakie są wasze odczucia?

» Niestety kolejna przegrana, Sacramento ogrywają nas 107:97.
16.12.2015 - 8:03 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Bo przeciętnym spotkaniu z Nuggets, Rakiety nie pokazały lepszej gry i ulegliśmy na wyjeździe drużynie Kings. Dwight Howard został zniszczony przez DeMarcusa Cousinsa, do tego drużynowo wypadliśmy mizernie na tle rywala. [więcej ...]

» Powraca szara rzeczywistość, Rockets przegrywają z Nuggets
15.12.2015 - 18:14 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety ale Rakiety uległy w nocy Denver Nuggets 108:114. Oznacza to, że Bryłki wygrały z nami wszystkie 3 spotkania w sezonie zaliczając tzw. sweep. Przeciętnie wypadł James Harden i znów zabrakło konkretnego wsparcia od kolegów z drużyny. [więcej ...]

» Rockets wygrywają z Lakers
13.12.2015 - 13:10 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Houston Rockets pokonali w nocy LA Lakers 126:97. Wygrana cieszy, choć LAL to jedna z najsłabszych w tym sezonie ekip NBA. Z drugiej strony może potrzebne nam było takie pierwsze w tym sezonie wyraźne zwycięstwo, aby w drużynie coś się przestawiło ku lepszej grze i częstszym zwycięstwom. [więcej ...]

» Rockets Wizards 109:103
10.12.2015 - 6:03 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Dobry występ Jamesa Hardena przełożył się na zwycięstwo nad Washington Wizards 109:103. Reszta drużyny niestety nie zachwyciła, ale chyba w końcu coś ruszyło ku lepszemu. [więcej ...]