» Dallas - Rockets 110:98
15.11.2015 - 4:42 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets niestety ulegli w debrach Teksasu przyjezdnym Mavs. Nasz zespół rozczarował bo pierwszą połowę zagrał po prostu tragicznie i nie starczyło w meczu czasu na odrobienie strat. [więcej ...]

» Rockets - Nuggets 98:107
14.11.2015 - 10:56 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety po porażce z najsłabszą drużyną NBA czyli Brooklyn Nets, Rakiety uległy dziś w nocy byłej drużynie Ty Lawsona 98:107. Kluczowym elementem okazała się skuteczność rzutów, w której byliśmy gorsi oraz brak dobrego występu kogokolwiek poza Jamesem Hardenem (którego występ był przeciętny jednak na tle kolegów mogę go uznać jako dobry). [więcej ...]

» Rakiety ulegają Nets
12.11.2015 - 5:53 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety, ale to właśnie my jesteśmy zespołem, który dał Brooklyn pierwsze zwycięstwo w sezonie. Przegrywamy z Nets 106:98. W naszym zespole coś nie zagrało w 4 kwarcie, za to w Nets mega niespodzianką okazał się Bogdan Bogdanovic, który poprowadził zespół do zwycięstwa. [więcej ...]

» Harden graczem tygodnia na zachodzie
10.11.2015 - 19:42 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Jak co tydzień w poniedziałek, liga przedstawiła swoje wyróżnienia w postaci Player Of The Week. Okres za jaki został przyznany ten tytuł to 2-8 listopada. [więcej ...]

» Rockets wygrywają dwa mecze w dwa dni, niesamowity Harden
09.11.2015 - 19:25 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety wygrały dwa wyjazdowe mecze w Kalifornii. W piątek w nocy z Kings, a sobotę w nocy z Clippers. Te dwa zwycięstwa pozwoliły nam osiągnąć dodatni bilans i jesteśmy chyba świadkami powrotu TEGO Jamesa Hardena. [więcej ...]

» Rockets - Magic 119:114 (OT)
05.11.2015 - 6:18 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets po ciężkim boju i dogrywce pokonali Orlando Magic 119:114. Zwycięstwo cieszy, ale od naszego lidera oczekujemy znacznie więcej. [więcej ...]

» Thunder - Rockets 105:110
03.11.2015 - 6:18 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
W końcu udało się! Rockets wygrali swój pierwszy mecz sezonu regularnego i to przeciwko bardzo silnym od początku rozgrywek Thunder 110:105. Miejmy nadzieję, że od tej chwili będzie tylko lepiej. [więcej ...]

» Było dobrze ale skończyło się znów tak samo
02.11.2015 - 6:36 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets po raz kolejny przegrywają i znów różnicą aż 20 punktów. Wynik 109:89 dla Heat. [więcej ...]

» Drugi mecz - druga przegrana
31.10.2015 - 11:48 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets w drugim meczu regular season ponieśli kolejną porażkę, tym razem z aktualnymi mistrzami NBA, Golden State Warriors. Porażka wyraźna bo różnicą 20 oczek 92:112. [więcej ...]

» Sezon zaczynamy od przegranej
29.10.2015 - 9:45 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets sprawili nam lekki zawód przegrywając season opener z ekipą, która w ubiegłym sezonie nie awansowała nawet do playoffs i do tego przegrali wyraźnie 85:105. [więcej ...]

» Sezon NBA rusza już dziś!
27.10.2015 - 20:27 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Już dziś w nocy rusza sezon NBA 2015-2016. Chyba wszystkim czas od finałów zachodu zleciał nie wiadomo kiedy. Zapraszam na krótką zapowiedź zbliżających się rozgrywek dla Rakiet. [więcej ...]

» Rockets - Spurs 86:111
24.10.2015 - 11:22 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Ostatni mecz preseason za nami. Rakiety uległy San Antonio Spurs 86:111. Spurs pokazali, że ciągle są jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa. Nie zapominajmy jednak, że to preseason i nie ma tutaj takiej spiny jak w sezonie zasadniczm. W naszej drużynie 17 punktów zdobył Harden, a w Spurs po 19 oczek zebrali Green i Aldridge. Rakiety zakończyły rozgrywki przedsezonowe z bilansem 3-5. Sezon 2015-2016 zaczynamy już za niecałe 5 dni.

» Wygrana z Pelicans
20.10.2015 - 16:18 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets wygrali przedsezonowe starcie z Pelicans 120:100. Po raz kolejny nasi kontuzjowani zawodnicy pauzowali, a najlepsi strzelcy zagrali sobie spokojnie. To że Clint Capela zagrał 34 minuty mówi samo za siebie, że to jeszcze preseason i gramy bez spiny.

» Rockets ulegają Heat 100:105
18.10.2015 - 21:56 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety przegrały u siebie z Miami Heat 100:105. Mimo prowadzenia przez 3 kwarty, to Miami ostatnie 12 minut zagrali lepiej i oni odnieśli zwycięstwo. [więcej ...]

» Rockets - Warriors 101:123
17.10.2015 - 13:21 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Houston przegrali sparing przedsezonowy z aktualnymi mistrzami NBA 101:123.