28.04.2015 - 13:16 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Już dziś w nocy Rakiety staną przed kolejną, miejmy nadzieję oby wykorzystaną szansą na zamknięcie serii z Mavericks. Poprzednie spotkanie to była lekcja, z której nauki powinny się przełożyć na dzisiejszą grę podopiecznych Kevina McHale'a. [więcej ...]

» Dla śpiochów: Rockets - Mavericks (mecz nr 4)
28.04.2015 - 12:40 - dodał: Marek Wierzbicki
Przedstawiamy Wam mecz nr 4 pierwszej rundy playoffs pomiędzy Houston Rockets a Dallas Mavericks. Ekipa Dirka Nowitzkiego była w trudnej sytuacji przed tym spotkaniem, choć i po nim nie jest za ciekawa. Mavs wygrali czwarte spotkanie, ale przegrywają z Brodaczem i spółką 1 do 3. [więcej ...]

» Dallas urywają jedno spotkanie, mecz nr 5 w Toyota Center
27.04.2015 - 5:59 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Dallas wygrali u siebie 121:109 i przedłużyli serię co najmniej o jedno spotkanie. Fatalna gra Rakiet w drugiej i trzeciej kwarcie pozwoliła gospodarzom uniknąć eliminacji. [więcej ...]

» Dla śpiochów: Rockets - Mavericks (mecz nr 3)
26.04.2015 - 18:28 - dodał: Marek Wierzbicki
Nadchodzącej nocy Rockets staną przed szansą awansu do drugiej rundy. Mavericks oczywiście będą starać się przedłużyć swój udział w playoffs, ale ich sytuacja nie jest za ciekawa. Zanim jednak dojdzie do tego pojedynku, zapraszam do obejrzenia poprzedniego spotkania, nr 3. [więcej ...]

» Rakiety wygrywają mecz numer 3 130:128 i przypierają Dallas do muru
25.04.2015 - 21:21 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets wygrali naprawdę zwariowany mecz numer 3. Spotkanie obfitowało w zmiany wyników, błędy sędziowskie i indywidualne popisy zawodników. Ciężko było przewidzieć, kto ostatecznie odniesie zwycięstwo bo obie drużyny szły łeb w łeb. Na szczęście dla nas, Dallas nie trafili potencjalnego rzutu na remis i tym samym dogrywkę. [więcej ...]

» Dla śpiochów: Rockets - Mavericks (mecz nr 2)
22.04.2015 - 23:03 - dodał: Marek Wierzbicki
Ekipa Rockets zaszalała w czwartej kwarcie i odniosła zwycięstwo nad Mavericks w drugim meczu pierwszej rundy playoffs. Zobacz jak przebiegało całe spotkanie. [więcej ...]

» Howard 28, Harden 24 i wygrywamy mecz numer 2
22.04.2015 - 8:33 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Duo Howard-Smith poprowadziło nas do zwycięstwa w meczu numer 2 111:99 i prowadzimy już 2:0 w serii. [więcej ...]

» Dla śpiochów: Rockets - Mavericks (mecz nr 1)
21.04.2015 - 1:18 - dodał: Marek Wierzbicki
Jeśli jeszcze nie widziałeś pierwszego spotkania Rakiet w tegorocznych playoffs to zapraszamy na powtórkę. [więcej ...]

» Wygrywamy pierwszy mecz
19.04.2015 - 12:14 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets wygrali spotkanie otwierające serię 118:108, dzięki dobrej postawie całego zespołu. Dosyć dobry James Harden, Howard i Brewer na duży plus (oczywiście Dwight musi ograniczyć foul trouble) i prowadzimy w serii 1:0. [więcej ...]

» Zapowiedź 1 rundy playoffs: Rockets VS Mavericks
17.04.2015 - 16:25 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Houston Rockets zaczynają rozgrywki playoffs. Naszym rywalem w pierwszej rundzie będą nasi sąsiedzi - Dallas Mavericks. Emocje są naprawdę ogromne, wszyscy liczymy na poprawę wyniku sprzed roku i kapitalne występy indywidualne. Zapraszam do lektury wprowadzającej nas do tej serii pierwszej rundy. [więcej ...]

» Rakiety z drugą lokatą na Zachodzie i tytułem mistrza dywizji południowo-zachodniej!
16.04.2015 - 16:05 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Houston Rockets wygrali w nocy z Utah Jazz, a jednocześnie Spurs przegrali mecz z rozpędzonymi Pelikanami. Te dwa warunki musiały zaistnieć łącznie abyśmy zajęli drugie miejsce na Zachodzie i wygrali swoją dywizję! Mimo takiego samego bilansu jak Clippers, zwycięstwo w dywizji jest ważniejszym tiebreakerem niż bilans meczów bezpośrednich. [więcej ...]

» Wygrana Rockets z Charlotte
14.04.2015 - 11:25 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety wygrały z Hornets 100:90. James Harden zdobył 29 oczek, a 7 graczy Rakiet miało 10+ punktów. [więcej ...]

» Dobra 4 kwarta, wygrywamy z Pels
13.04.2015 - 11:58 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Houston pokonali w nocy we własnej hali New Orleans Pelicans 121:104. Do zwycięstwa poprowadzili nas James Harden oraz świetny z ławki Corey Brewer. Dwigth Howard po raz pierwszy od powrotu do gry zagrał prawie równie 30 minut w meczu. [więcej ...]

» Kolejna porażka z SAS
11.04.2015 - 17:21 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety nie udał się rewanż na Spurs. Zabrakło ledwie jednego punktu, czy był faul Duncana na Hardenie w ostatniej akcji? [więcej ...]

» Spurs - Rockets 110:98
09.04.2015 - 12:59 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety nie udało się Rakietom pokonać będących na fali Spurs. Mimo, że przez większość meczu to my dyktowaliśmy tempo i warunki to pod koniec Spurs pokazali jak grają mistrzowie NBA. Szansę rewanżu mamy już jutro w Toyota Center. [więcej ...]