No entries to show

» Bucks biorą rewanż na Rockets
24.01.2017 - 7:45 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety, ale wyjazd do Milwaukee zakończył się naszą przegraną, Bucks zmobilizowali się i zrehabilitowali za niedawną porażkę w Toyota Center. Zabrakło w tym meczu zbiórek po naszej stronie i to trzeba podkreślić. 26 punktów i 12 zbiórek Hardena, 59 punktów duetu Antetokounmpo-Parker. Gdy tylko udawało nam się wyjść na prowadzenie to po chwili traciliśmy piłkę (22 straty z czego połowę nazbierał sam Harden) i rywal odjeżdżał. [więcej ...]

» Niesamowity Dekker, wygrywamy z Grizzlies
22.01.2017 - 9:20 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Sam Dekker w swoim pierwszym NBA meczu jako gracz starting five wykorzystał świetnie daną mu szansę i zanotował 30 punktów, co oczywiście jest rekordem kariery zawodnika i najwyższym wynikiem punktowym tej nocy w ekipie Rockets. Wygrywamy z Memphis Grizzlies 119:95. Więcej info wkrótce. [więcej ...]

» Warriors skutecznie ograniczają nasze rzuty, ogrywają nas 125:108
21.01.2017 - 8:10 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Warriors mieli na ten mecz jeden plan - przede wszystkim ograniczyć nas w rzutach za trzy i to udało im się świetnie. Prowadzeni przez swoje duo Durant-Curry pewnie poknali nas różnicą 17 oczek. W naszej ekipie ciężko doszukać się jasnych punktów tego spotkania. Słabo wypadli liderzy, podobnie ławka nie dała rady sprostać Wojownikom. W dalszym ciągu gonimy króliczka, którym są Spurs. Są tak blisko i tak daleko jednocześnie. [więcej ...]

» Rockets zapominają o porażce z Heat i pewnie pokonują Bucks
19.01.2017 - 7:54 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety wygrały z Bucks 111:92, tym samym notując 33 wygraną w sezonie. Dobre zawody Hardena, Beverley'a i Harrella. Ryan Anderson w dalszym ciągu poza grą. Zablokowaliśmy w meczu najwyższe w sezonie 8 bloków. Odbijamy się po porażce z Miami Heat i miejmy nadzieje, że to już powrót na właściwy tor czyli kolejną serię wygranych. [więcej ...]

» Pomimo kolejnego triple-double Hardena przegrywamy z Heat
18.01.2017 - 8:07 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets ulegli na wyjeździe Miami Heat 103:109, pomimo świetnego występu Jamesa Hardena, po raz pierwszy od dawna nie rzuciliśmy 10 trójek w meczu, do składu powrócił Clint Capela, ale jego minuty narazie są ograniczone. Przegrywamy z drugą najgorszą drużyną w lidze, nie widać było w tym spotkaniu tych Rakiet, które zwykliśmy oglądać w tym sezonie, zostaliśmy ograniczeni w trójkach,a ławka Heat ograła wyraźnie naszych rezerwowych. [więcej ...]

» Festiwal trójek i kolejne triple-double Hardena
16.01.2017 - 6:06 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets po dobrym spotkaniu i włączeniu 5 biegu w drugiej połowie meczu, wygrywają pewnie na wyjeździe z Nets 137:112. James Harden zanotował 12 triple-double w sezonie. Bardzo dobra drużynowa koszykówka, świetna postawa pierwszej piątki i narzucenie przez Rakiety własnego tempa, któremu Nets nie mogli dotrzymać kroku - to były kluczowe aspekty zwycięstwa. [więcej ...]

» Grizzlies - Rockets 110:105
14.01.2017 - 11:04 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety ale nasza postawa rzutowa w tym meczu pozostawiała spooro do życzenia. Wyjątkowo nie wpadało prawie wszystko. 40% z gry i 24% zza łuku mówi samo za siebie. Anderson jedna trójka, Ariza jedna trójka, Harden dwie trójki. Jedynie Gordon 3-9 zza łuku, ale nie miało to większego wpływu przy postawie reszty kolegów. [więcej ...]

» Koniec serii Rockets, Harden bez triple-double
12.01.2017 - 8:37 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Można powiedzieć że skończyła się pewna "mała epoka". Winning streak Rakiet został zatrzymany na 9, a Harden tym razem nie zdobył triple-double. Ulegamy na wyjeździe T-Wolves 105:119. Notujemy 10 porażkę w sezonie, zabrakło w tym meczu więcej wysiłku od Nene, Harrella i Andersona. W ekipie Minnesoty mecz w swoje ręce wzięli Andrew Wiggins i Karl-Anthony Towns, dodatkowo każdy gracz z S5 punktował 10+. [więcej ...]

» Kolejne triple-double Hardena, kolejna wygrana
11.01.2017 - 8:06 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety pokonały u siebie zespół Charlotte Hornets 121:114. Pierwsza połowa spotkania należała do nas, w drugiej odrobinę lepsi byli Szerszenie, ale nie na tyle by odebrać nam przewagę. James Harden zanotował kolejne, 11 już w tym sezonie triple-double, nie grał Eric Gordon, a Rakiety wyrównały rekord klubu najlepszego bilansu po 40 spotkaniach. [więcej ...]

» Rockets ogrywają Raptors po świetnej drugiej końcówce
09.01.2017 - 2:33 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety wygrywają z Raptors 129:122, to był zdecydowanie niezbyt dobry mecz w pierwszej połowie, szczęśliwie jego druga część (i mega 4 kwarta w naszym wykonaniu) była dla nas sprzyjająca, rzuty zaczęły wpadać i to my wyjeżdżamy ze zwycięstwem. Świetny mecz Hardena, chyba jeszcze lepszy Harrella, Gordon jak zawsze na posterunku. Rakiety się pozbierały i dokończyły ten mecz w dobrym stylu. Jeszcze niedawno drugie połowy wychodziły nam gorzej i mieliśmy problem z zamykaniem spotkań, chyba jesteśmy świadkami jak ten trend się zmienia. [więcej ...]

» Rockets - Magic 100:93
07.01.2017 - 3:14 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Po ciężkim meczu, który w dużym stopniu był taki z powodu zmęczenia zawodników po boju z OKC, daliśmy radę i pokonujemy Magic różnicą 7 oczek. Brawo Rakiety! [więcej ...]

» Rockets - Thunder 118:116
06.01.2017 - 11:28 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
. Świetna ostatnia kwarta w wykonaniu gości z Thunder doprowadziła do nerwówki. Na szczęście dla Nas, Nene trafił dwa rzuty osobiste, które okazały się być zwycięskimi. Rakiety pokonują OKC 118:116 [więcej ...]

» Harden podwójnie doceniony
03.01.2017 - 21:17 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
James Harden otrzymał wyróżnienie Player of the Week za ostatni tdyzień grudnia (26 grudnia - 1 stycznia), a także przed chwilą ogłoszony, tytuł Player of the Month Zachodu za miesiąc grudzień! [więcej ...]

» Kolejne triple-double Hardena, wygrywamy z Wizards
03.01.2017 - 6:51 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Broda zaliczył kolejne td (23 punkty, 10 zbiórek, 10 asyst) i Rakiety pokonały u siebie Washington Wizards 101:91. Było to jednak zwycięstwo w słabym stylu, gdyż nasz lider miał po prostu niemoc strzelecką i to koledzy musieli wziąć na siebie odpowiedzialność za wynik spotkania. [więcej ...]

» Fenomenalny mecz Hardena, wygrywamy z Knicks
01.01.2017 - 11:13 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets zakończyli rok bardzo dobrze pokonując u siebie New York Knicks 129:122. Ale jeszce lepiej rok zakończył James Harden pisząc tej nocy historię - Broda został pierwszym zawodnikiem w historii ligi, który zanotował 50 punktów, 15 asyst i 15 zbiórek, dokładnie miał 53 oczka, 17 asyst i 16 zbiórek. [więcej ...]